فروش انواع پشم سنگ
سبد خرید
0
No products in the cart.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

88944188-9021

بـا مـا در تـمــاس بـاشـیـد

فروش انواع پشم سنگ

در ادامه به معرفی انواع پشم سنگ های موجود در فروشگاه بهین فلکس می‌پردازیم.

ISO Blanket ( عایق پتوئی دوخته شده با تور سیمی گالوانیزه )

در این محصول پشم خام پس از انسجام الیاف به صورت چند لایه و متراکم با سیم گالوانیزه به توری گالوانیزه گرم ضد زنگ با چشمه 4/3 اینچ دوخته و بصورت یک طرف و یا دو طرف توری و با روکش‌هایی از جنس کاغذ آلومینیوم مسلح، فويل آلومینیوم و کاغذ کرافت به بازار عرضه می گردد.

ویژگی های محصول

از مهمترین ویژگی‌های این محصول می‌توان به محدوده دمایی و مقاومت موثر آن تا 950 درجه سانتیگراد و بدلیل وجود حداقل ناخالصی ( شات )، باعث تحمل زیاد تنش‌های دینامیکی و ارزشی در این محصول گردیده و زمان بهره وری آن را به شدت افزایش داده، مقاوم در برابر ارتعاشات (مخصوصا در سفارش دو طرف تورسیمی)، مقاومت کششی و خمشی که موجب انعطاف‌پذیری بالا و سهولت نصب می‌گردد، اشاره نمود. همچنین از مهمترین مصرف‌کنندگان این محصول می‌توان به صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، نیروگاه‌ها، صنایع فولاد، صنایع سیمان، ماشین سازی و عایق نمودن تانکرهای حمل مواد نفتی و… اشاره کرد.

کاربرد محصول

می‌توان به عایق‌کاری سطوح مسطح و صنعتی در صنایع، لوله‌های با قطر بزرگ، کوره ها، گرم‌خانه‌ها، توربین‌ها و اگزوز آن، دودکش‌های بلند، شيرها، فلنج ها، دیگ،های بخار و مخازن ثابت و سیار و عایق جداره تانکرهای حمل قیر را اشاره نمود.

Pheno Panel (عایق تخته ای)

 پانل تخته‌ای جرم حجمی بالاتری نسبت به پشم رولی دارد. در این عایق از پشم رزین‌دار استفاده شده است که توسط پرس‌های سنگین گرم فشرده شده و به صورت تخته‌های سخت و یا نیمه‌سخت بسته به نیاز مشتری به بازار عرضه می گردد.
همچنین این محصول در دانسیته‌های ۳۰ الی ۵۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب  (kg/m3)و ضخامت‌های 20 الی 100 میلی‌متر از عرض 500 الی 1000 میلی‌متر و طول 1000 الی 1500 میلی‌متر توسط این شرکت تولید می‌‌گردد.

ویژگی‌های محصول

از مهمترین ویژگی‌های این محصول می‌توان به ایستایی موثر آن در برابر حرارت تا دمای  °c۴۵۰ ، نقش موثر در کاهش اتلاف انرژی، داشتن استحکام بسیار مطلوب، دارای کاربرد بسیار وسیع و گسترده در صنعت و ساختمان به دلایل ویژگی‌های آکوستیکی، مانع موثر گسترش آتش، کاهش‌دهنده موثر وزن و حجم سازه، همچنین حمل و نقل، برش و نصب آسان و مقاومت فشار بسیار بالا و ….. اشاره کرد.

کاربرد محصول

عایق تخته ای شرکت تارابگین دارای ویژگی ضد‌رطوبت می‌باشد و مکان‌هایی که عایق با رطوبت در تماس می‌باشد، این نوع عایق رطوبت را جذب نمی کند. در ساختمان‌ها به منظور بهسازی فضای داخل و بیرونی آن و کاهش وزن سازه، دیوارهای گچی‌، دیوارهای کناف و 3D‌پانل ها، بین جداره‌های دیوارها یا پارتیشن‌ها، کف و روی بتن بین طبقات، سطح خارجی و زیر طاقی ها (شیروانی ها)، استودیوهای صدا‌برداری و تونل‌های مترو جهت جذب صدا و جلوگیری از انتقال ارتعاشات، ساخت ساندویچ پانل ها و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین لازم به ذکر است مجتمع های پتروشیمی، پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها، صنایع کشتی‌سازی و ساخت شناور، فرودگاه‌ها و سایر صنایع از عمده ترین مصرف‌کنندگان پانل‌ها هستند.

عایق لوله ای ISO PIPE

این نوع عایق از الیاف پشم خام به همراه مقدار معینی رزین (که نقش فرم‌دهی الیاف را بر عهده دارد) طی فرآیند پخت در قطرهای مختلف از (2/1تا ۱۶ اینچ) و ضخامت‌های متفاوت (از ۲۵ تا ۱۰۰ میلیمتر) از دانسیته ۱۰۰ الی 140 (kg/m3) و با روکش کاغذ آلومینیوم مسلح و یا کاغذ کرافت و بدون روکش با طول (500mm) به بازار عرضه می گردد.

ویژگی‌های محصول:

 از مهمترین ویژگی‌های این محصول می‌توان ایستایی موثر آن در برابر حرارت تا حدود دمای  °c۶۵۰، عایق صوتی و حرارتی مناسب، نصب آسان، مقاوم در برابر ارتعاشات شدید، دارا بودن خواص شیمیایی و فیزیکی پایدار و … اشاره نمود.

کاربرد محصول:

از مهمترین کاربردهای این محصول می‌توان به عایق کاری لوله‌هایی که سیالات سرد و گرم در آن جریان دارد، سیستم های حرارتی، برودتی، تهویه مطبوع و حتی در دماهای زیر صفر درجه اشاره کرد. همچنین لازم به ذکر است این محصول توانسته است نقش بسیار مهمی را در بهبود مصرف انرژی و صرفه جوئی در بخش‌های مختلف صنایع نفت،گاز، پالایش و پتروشیمی، نیروگاه‌ها، صنایع فولاد و سیمان و مس، تاسیسات صنعتی، ساختمانی و …به خود اختصاص دهد.

(عایق لحافی رزین‌دار) Pheno Felt

در این نوع محصول از پشم دارای رزین فنولیک (به‌عنوان عامل پیوندی و به جهت ارتقاء استحکام مکانیکی) استفاده شده و بصورت رول و یا قطعه ای ( بسته به سفارش مشتری ) و با پوشش‌های کاغذ کرافت و کاغذ آلومینیوم مسلح و یا تور سیمی در تلرانس ضخامت 25 الی ۷۵ میلی‌متر‌، دانسیته‌های ۳۰ الی ۶۰ کیلوگرم برمترمکعب و عرض ۹۵۰ میلی‌متر تا طولی برابر ۱۲ متر و بر مبنای سفارش مشتری قابل عرضه می باشد.

ویژگی های محصول:

از ویژگی‌های مهم این محصول به ایستانی موثر آن در برابر حرارت تا دمای ۴۵۰ درجه سانتیگراد، انعطاف پذیری، وزن سبک، مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت به داخل عایق (در نوع پوشش آلومینیوم دار آن)، مقرون به صرفه و مناسب به جهت استفاده در دماهای پایین (بدلیل پوشش لامینه کرافت و فویل آلومینیوم که محتوى مقداری پلی اتیلن است) و … می توان نام برد.

کاربردهای محصول:

 از مهمترین کاربردهای آن در عایق‌کاری و پوشش سقف‌های کاذب و سوله‌ها، سقف سالن‌های کنفرانس و ساختمان‌های صنعتی ، کانال‌های گردش هوا و سیستم‌های تهویه مطبوع، اگزوز سازی‌ها و آب سرد کن‌ها، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی منازل و … می‌توان نام برد.

ایزوترم (پشم خام فله ای)

این نوع پشم مستقیما از خط تولید گرفته می‌شود و فاقد هرگونه عامل پیوندی است. این محصول به عنوان پایه تولیدی دیگر محصولات (عایق) قلمداد شده و برای عایق کاری در حوزه‌های دارای ابعاد نامنظم بسیار مناسب می‌باشد.

ویژگی‌های محصول:

 از مهمترین ویژگی‌های این محصول سهولت در بکارگیری و شکل پذیری‌، محدوده حرارتی و مقاومت موثر تا دمای 9۵۰ درجه سانتیگراد و پایداری شیمیایی و … می باشد.

کاربرد محصول:

از موارد کاربرد این محصول را می‌توان عایق‌کاری بین جدار دیوارهای ساختمان، بین درب‌های چوبی، جدار دودکش‌ها، سازه‌های غیر منظم و تجهیزات صنعتی، بتن‌های سبک ، ایزوگام‌های رطوبتی و بین دو جداره دیواره‌های کوره‌ها و …. نام برد همچنین پشم خام حلاجی شده به دلایل سازگاری با محیط زیست جایگزین مناسب و بی ضرر برای آزبست در تولید قطعات سایشی نظیر لنت‌های ترمز خودروهای سبک و سنگین و صفحه کلاج می‌باشد.

ارتباط با کارشناسان

مدیر فروش

مدیر فروش
09129615391
درخواست مشاوره